Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи потрібен військовий квиток або приписне свідоцтво для ВНЗ у 16 років?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібен військовий квиток або приписне свідоцтво для ВНЗ у 16 років?

Lev Orlyuk-Aliev
Мені 16 років, вмповнилося 7 квітня 2014 року. Наразі я отримав паспорт громадянина України та приймаю участь у вступній кампанії. Чи необхідно мені брати певні довідки з місцевого воєнкомату для вступу у ВНЗ? Які ще документи необхідні саме мені з огляду на вік?

DOCENT
В такому віці приписного свідоцтва ще не може бути за законом.

Стаття 14. Приписка громадян України до призовних дільниць

3. До призовних дільниць щороку протягом січня - березня
приписуються допризовники, яким у рік приписки виповнюється
17 років. Приписка проводиться районними (міськими) військовими
комісаріатами за місцем проживання.

Андрей Семенко
Мені в 16 років видали приписне свідотство.

DOCENT
Скоріше за все Вам видали посвідчення про приписку в січні-березні коли ще було 16. А 17 стало в кінці того ж року.

Та ж стаття того ж закону, але інша частина

11. Громадянам України, приписаним до призовних дільниць,
видаються посвідчення про приписку, роз'яснюються права та
обов'язки, правила військового обліку та відповідальність за
порушення цих правил.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!