Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Як заповнити пункт 2 у медичній довідці 086/о?
Запитання та відповіді на нього

Як заповнити пункт 2 у медичній довідці 086/о?

Vadim Malko
Чи можливо залишити поле "Найменування навчального закладу, куди подається довідка" незаповненим до моменту подачі оригіналів (при подачі електронної заяви)?
Та чи мають право медичні заклади вимагати заповнення цього пункту для проставлення штампів?

DOCENT
Якщо вимагають, то у Вас вибору немає.
Приймальні комісії, як правило, на цей пункт не дуже звертають увагу.
В крайньому випадку напишете кілька ВНЗ в цей пункт
Головне, щоб в їх числі був той до якого будете подавати оригінали після надання рекомендацій

Vadim Malko
Дякую, не знав, що в цей пункт можна записувати декілька ВНЗ. А якщо так, то можна записувати абревіатурами (наприклад НТУУ "КПІ" або НАУ)?

DOCENT
Головне, щоб Вам поставили підпис і печатку.
Як хочете так і пишіть. Якщо сумніваєтесь, напишіть лише один абревіатурою, тоді пізніше допишете інші і місце залишиться

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!