Запитання та відповіді на нього

Як не пропустити свою хвилю?

Ксюшечка Будь
Якщо я поступлю у вуз на державне навчання у першу хвилю,де мої оригінали документів,але я там не захочу вчитися,бо буду чекати результату другої і третьої хвилі з вузу,де я хочу вчитись,але якщо я все-таки не поступлю в омріяний вуз,чи зможу я під час третьої хвилі поступити в той вуз на державне навчання, де я пройшла ще в першій хвилі?

DOCENT
Ні.

XVII. Реалізація права вступників на вибір місця навчання

2. Особи, які в установлені строки, визначені у пункті 8 розділу V цих Умов, не подали до приймальної (відбіркової) комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених цими Умовами та Правилами прийому (не виконали вимог для зарахування), ВТРАЧАЮТЬ право зарахування на навчання за державним замовленням, а також на навчання за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів.

DOCENT
Перепрошую. Не зовсім точно сформулювано.
Якщо Ваші оригінали вже там де Вас рекомендують до зарахування, то Вас зарахують. Про те, що Ви там "не захочу вчитися" ніхто не взнає, якщо Ви самі не заберете звідти оригінали.
Ви залишитеся зарахованою і зможете здобувати вищу освіту

Ксюшечка Будь
А якщо я поступлю в третю хвилю в інший вуз на державне,чи зможу я забрати документи і перевезти туди?

DOCENT
Якщо Вас рекомендують в третю хвилю, то Ви маєте право звернутися до І ВНЗ з заявою про відрахування і Вам мають віддати оригінали.

XIX. Наказ про зарахування
2.
Вступники можуть бути відраховані з вищого навчального закладу за власним бажанням, про що видається відповідний наказ, який верифікується в Єдиній базі, а таким особам повертаються документи, що подавались вступником.

Ксюшечка Будь
Якщо я пройду на державне навчання в першу хвилю у вуз,де мої оригінали,чи викреслюють мене з інших вузів,де я могла б пройти в другу чи в третю хвилю?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!