Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Виникла проблема при подачі електронної заяви: що робити?
Запитання та відповіді на нього

Виникла проблема при подачі електронної заяви: що робити?

Пісоцький Кирил
Після заповнення електронної анкети для вступу в ВНЗ, виникає повідомлення: "Персона вже навчається на денній формі вказаного ОКР".
З попереднього вузу я відрахувався ще рік тому. Подавав ел. заяву в тому році - таких проблем не виникало. (P.S. - В тому році не поступив)
Буду вдячний за гарну відповідь!

DOCENT
Якщо наказу про відрахування ще немає (такі накази мають формуватися через ЄДЕБО) то формально Ви ще студент. Можна порадити звернутися до попереднього ВНЗ з проханням видати копію наказу про відрахування.

Навчатися на двох денних прямо забороняють Умови прийому. В електронній формі можна подати заяву лише на денну форму навчання
В цьому році технічну реалізацію букви закону забезпечили на вищому рівні.

XVIII. Коригування списку рекомендованих до зарахування

5. При одночасному навчанні за кількома формами (ОКРІМ ДВОХ ДЕННИХ)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви вже понад рік не навчаєтесь, то варто звернутися на гарячу лінію

Сервic пiдтримки з питань реєстрації

Консультаційний телефон:
(044) 239-86-18
(095) 281-13-54
(067) 551-24-74
(093) 342-38-63

Графік роботи:
з 9.00 до 18.00 (крім вихідних днів)

Oleksandr
Отримали відповідь від МОН:
"Не існує "ще однієї помилки", оскільки відповідно до статті 4 Закону України «Про вищу освіту» громадяни України мають право безоплатно
здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше."

Умови не можуть протирічити Конституції та Законодавству України.
Вже ВНЗ такі заявки приймають, в тому числі і в електронній формі.
Є лише одна вимога в Законодавстві - громадянин не може вчитисі одночасно в двох ВНЗ ща кошт Держави, а якщо в одному за власний кошт, а в іншому за Державний, то має право.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!