Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи можу я повторно вступити на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я повторно вступити на бюджет?

Оксана Гатала
Чи можна поступити повторно на бюджет, забравши документи з вузу, на якому я провчилась 1 рік?

DOCENT
Якщо Ви навчалися за держзамовленням, то відповідь (№ 4) на Ваше запитання надано МОН на офіційному сайті в розділі "Найбільш запитувана інформація"

Иван Николаенко
Завалив літню сесію. Повторно подав електронну заяву-статус допущено до конкурсу. Як це можна пояснити

DOCENT
Не докладав зусиль, погано вчився.
Відрахували "за невиконання навчального плану".
Тепер не студент. Маєте право на участь у конкурсі на вступ на денну форму

Оксана Гатала
Коли б дізналась, що проходжу на бюджет на бажаний факультет, тоді б забрала документи з того факультетут де провчилась рік. Так не можна?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так повторно ж поступати на бюджет не можна.

Иван Николаенко
дайте будь ласка посилання на документ в якому написано, що громадянин України лише один раз має право вступати на бюджет!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Є тільки посилання на ст. 4 ЗУ "Про вищу освіту".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!