Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Сколько раз можно постпать учиться на бюджетной основе?
Запитання та відповіді на нього

Сколько раз можно постпать учиться на бюджетной основе?

Катя Кузькина
Скажіть будь ласка, якщо я вже закінчила один коледж, чи можу я поступити на бюджетній основі на навчання до іншого коледжу чи технікуму????

DOCENT
Закон України "Про вищу освіту"
Стаття 4. Право громадян на вищу освіту

Громадяни України мають право БЕЗОПЛАТНО ЗДОБУВАТИ вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі В МЕЖАХ СТАНДАРТІВ вищої освіти, ЯКЩО певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ.

Олександра
Тільки один раз, проте щодо технікуму - можливо. Наприклад, якщо Ви навчались у коледжі 2 рівня акредитації, а хочете поступити до технікуму 3 рівня акредитації, або ВНЗ - 4 рівня акредитації - Ви можете навчатись на бюджеті. Іншими словами, здобуття певного осівтньо-кваліфікаційного рівня - на бюджеті, іншого - теж можливо на бюджеті, але одного і того ж в різних начальних закладах або на різних спеціальностях - ні. Тобто, Ви не можете, для прикладу, навчатись за рахунок бюджету на рівні бакалавра у 2-ох різних університетах або на різних спеціальностях. Не знаю, чи зрозуміло я пояснила, але, якщо ні, - звертайтесь:)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!