Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи маю я пільги при вступі?
Запитання та відповіді на нього

Чи маю я пільги при вступі?

Антон Мукев
Мені 24 роки. Я вступав до вишу по категорії діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Закінчив 4 курс та отримав диплом бакалавра переходжу на 5 курс того ж навчального закладу.
Згідно ч.3 ст.8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», право на повне державне забезпечення в навчальних закладах мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, віком до вісімнадцяти років та особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, при продовженні навчання до 23 років або до закінчення відповідних навчальних закладів.
Чи маю я пільги при вступі на 5 курс того ж навчального закладу, адже мені вже виповнилось 24 роки?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ні, до досягнення 23 років.

Антон Мукев
Навіть у тому ж навчальному закладі? Тобто перехід на 5 курс на спеціаліста буде вважається як НОВЕ ЗАРАХУВАННЯ?

Антон Мукев
... та вже без пільг?

Вилен (МОДЕРАТОР)
так, це новий вступ, адже за липень ви вже стипендію не отримуєте, бо ви відраховані у червні...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!