Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи обов'язково потрібно подавати у комплект документів ПОСВІДЧЕННЯ про приписку до призовної дільниці?
Запитання та відповіді на нього

Чи обов'язково потрібно подавати у комплект документів ПОСВІДЧЕННЯ про приписку до призовної дільниці?

セルゲイ クー
Справа в тому, що у особистій справі Військового ОМВК визнано мене непридатним для військової служби. Але самого документа в мене ще немає на руках, так як сказали, що потрібно їхати на обласну комісію. Вступна кампанія вже розпочалась і я не знаю що робити?

DOCENT
Шановний Сергійко


VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів
4. Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:
документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України «Про громадянство»), військовий квиток або посвідчення про приписку,

Подавайте в електронній формі, якщо маєте право немає підстав для особливих умов участі у конкурсі.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Приписне є обов"язковим для всіх, окрім мешканців Криму, Донецької та Луганської обл.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!