Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Реєстрація на електронний вступ для випускників минулих років
Запитання та відповіді на нього

Реєстрація на електронний вступ для випускників минулих років

Леся
Якщо школу закінчила багато років тому, здала ЗНО, а в атестаті оцінки виставлені за 5-бальною шкалою, то треба самій вираховувати бал атестата? Чи в такому випадку не можна користуватися системою електронного вступу? Прізвище в атестаті і Сертифікаті ЗНО збігаються. Дякую.

Леся
Ось відповідь із сайту Освіта всім: ЗАПИТАННЯ:
2.1. Чи можуть подавати електронні заяви випускники шкіл минулих років?

ВІДПОВІДЬ:
Згідно п.1 розділу II Порядку подання заяв в електронній формі такі заяви можуть подавати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту та сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, виданих у 2008 – 2014 роках, з конкурсних предметів, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищих навчальних закладів, та не мають підстав для особливих умов зарахування.

Примітка: Прізвище, ім'я, по-батькові вступника у сертифікатах зовнішнього незалежного оцінювання різних років повинно збігатися з прізвищем, ім’ям, по-батькові вступника в атестаті про повну загальну середню освіту.

Але тут нічого не сказано, хто повинен вираховувати середній бал атестата. У багатьох випускників минулих років атестат по 5-бальній шкалі.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!