Запитання та відповіді на нього

Реєстрація на електронний вступ для випускників минулих років

Леся
Якщо школу закінчила багато років тому, здала ЗНО, а в атестаті оцінки виставлені за 5-бальною шкалою, то треба самій вираховувати бал атестата? Чи в такому випадку не можна користуватися системою електронного вступу? Прізвище в атестаті і Сертифікаті ЗНО збігаються. Дякую.

Леся
Ось відповідь із сайту Освіта всім: ЗАПИТАННЯ:
2.1. Чи можуть подавати електронні заяви випускники шкіл минулих років?

ВІДПОВІДЬ:
Згідно п.1 розділу II Порядку подання заяв в електронній формі такі заяви можуть подавати вступники, які беруть участь у конкурсному відборі на основі атестата про повну загальну середню освіту та сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, виданих у 2008 – 2014 роках, з конкурсних предметів, визначених Умовами прийому та правилами прийому до вищих навчальних закладів, та не мають підстав для особливих умов зарахування.

Примітка: Прізвище, ім'я, по-батькові вступника у сертифікатах зовнішнього незалежного оцінювання різних років повинно збігатися з прізвищем, ім’ям, по-батькові вступника в атестаті про повну загальну середню освіту.

Але тут нічого не сказано, хто повинен вираховувати середній бал атестата. У багатьох випускників минулих років атестат по 5-бальній шкалі.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua