Запитання та відповіді на нього

Чи мають пільги при вступі абітурієнти з Східної України та Криму?

Татьяна Шавкова
Скажіть будь ласка чи мають пільги при вступі абітурієнти з Східної України і Криму ? Дякую .

Вилен (МОДЕРАТОР)
За територіальним принципом пільги відсутні.

Alina Dreksler
а как же Стаття 7. Забезпечення реалізації прав громадян, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, на зайнятість, пенсійне забезпечення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, соціальні послуги, освіту.
12. Громадяни України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселилися з неї, мають право на продовження здобуття певного освітнього рівня на території інших регіонів України за рахунок коштів державного бюджету. Порядок фінансування навчання цієї категорії громадян встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Громадяни, визначені в абзаці першому цієї частини, беруть участь у конкурсному відборі вступників на навчання у державних і комунальних вищих навчальних закладах України у загальновстановленому порядку з наданням місць у гуртожитках на час навчання. Якщо за результатами конкурсного відбору зазначені вступники не потрапили до рейтингового списку вступників на місця державного замовлення, навчальний заклад збільшує кількість місць державного замовлення у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України щодо...

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дійсно, цей закон стосується громадян України - мешканців Криму, і мабуть, буде реалізований, але КМУ ще не прийняв відповідний порядок реалізації і до Умов риймому до ВНЗ ще поправки не внесені. Проте мова в ньому йде лише про мешканців Криму - громадян України, щодо абітурієнтів зі Східної України - побачемо, до серпня ще є час.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!