Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Какие льготы предусмотрены для детей из многодетных семей?
Запитання та відповіді на нього

Какие льготы предусмотрены для детей из многодетных семей?

Людмила Кулешова
Будет ли , в этом году льгота для поступления в ВУЗ, многодетных ,имеющих пять детей?

DOCENT
Пільгових умов участі у конкурсі чи особливих умов зарахування до ВНЗ для цієї категорії громадян чинним законодавством не передбачено.

Татьяна Марченкова
Держава забезпечує пільгові умови для вступу до державних та
комунальних професійно-технічних, вищих навчальних закладів
дітям-інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського
піклування, та іншим категоріям дітей, які потребують соціального
захисту, у тому числі дітям з багатодітних сімей, у складі яких є
п'ятеро і більше дітей, за умови наявності у них достатнього рівня
підготовки.
{ Частина дев'ята статт 19 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 1343-VI ( 1343-17 ) від 19.05.2009 }

Татьяна Марченкова
этот закон ещё действует?

Татьяна Марченкова
Діти з багатодітних сімей, у складі яких є п'ятеро і більше
дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей
звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах
державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації
за умови, що певний освітньо-кваліфікаційний рівень вони
здобувають вперше.
{ Статтю 19 доповнено частиною згідно із Законом N 1343-VI
( 1343-17 ) від 19.05.2009 ещё хочу узнать действительный ли в этом году этот закон?

Людмила Кулешова
Мне в приемной комиссии объяснили,на контракте учиться бесплатно , для этого нужно собрать пакет документов.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Шикарно, цей закон дійсно діє і цим необхідно скористатить.

ст.19

Але враховуйте, що всі
1) 5 дітей повинні бути до 18 років
2) якщо комусь із цих 5 дітей більше 18 років, то він має навчатись
3) пільга втрачаєтья, як тільки комусь із дітей виповнилося 18 років і він перестав навчатись.

Татьяна Марченкова
мне в приёмной комиссии сказали что не платят только если прошёл на бюджет. во всех остальных случаях платить. законно ли это? ребёнок поступает первый раз, остальные учатся. семья многодетная 5, детей

Вилен (МОДЕРАТОР)
Заключается контракт и пишется заявление на освобождение от оплаты.




Але враховуйте, що всі
1) 5 дітей повинні бути до 18 років
2) якщо комусь із цих 5 дітей більше 18 років, то він має навчатись
3) пільга втрачаєтья, як тільки комусь із дітей виповнилося 18 років і він перестав навчатись.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!