Запитання та відповіді на нього

Як вступити на магістратуру?

Ліка
У скільки вузів і на скільки факультетів можна подавати документи при вступі на магістратуру?

Чи можна на базі одного диплому бакалавра вчитись в одному ВУЗі на магістратурі на денній формі і паралельно в іншому ВУЗі на заочній формі?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Обмежень щодо кількості поданих заяв немає, можна на базі одного диплому бакалавра вчитись в одному ВУЗі на магістратурі на денній формі і паралельно в іншому ВУЗі на заочній формі.DOCENT
Обмеження щодо не більше 5 ВНЗ і не більше ніж на 3 напрями (спеціальності) у кожному стосується лише осіб, що приймають учать у конкурсі на здобуття вищої освіти за ОКР молодший спеціаліст і бакалавр.

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів
2. При вступі на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, а також бакалавра, вступник може подати заяву (заяви) в паперовій або в електронній формі не більше ніж до п’яти вищих навчальних закладів України та не більше ніж на три напрями підготовки (на три спеціальності) у кожному з них.Законом не заборонено навчатися одночасно, але за денною формою.

DOCENT
XVIII. Коригування списку рекомендованих до зарахування
5. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про ОКР, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у ВНЗ за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання.

При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у ВНЗ зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітньо-кваліфікаційний рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у ВНЗ протягом строку навчання разом з оригіналом довідки ВНЗ, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента ВНЗ, у якому зберігаються оригінали цих документів.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua