Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Имеет ли право на отcрочку призыва в армию выпускник техникума если он зарегистрирован на ВНО?
Запитання та відповіді на нього

Имеет ли право на отcрочку призыва в армию выпускник техникума если он зарегистрирован на ВНО?

владимир самойлов
Здравствуйте. Имеет ли право на острочку призыва в армию выпускник техникума если он зарегистрирован на ЗНО

DOCENT
Формально ні.
Але, напишіть заяву на ім'я військового комісара з орієнтовним наступним тестом:

Відповідно до розпорядження Генерального штабу України № 300/1/C/1708 від 22.05.2014р. з прошу не вносити моє прізвище до до плану весняного призову у 2014 році на підставі ч.15 ст.17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», як такого, що що планує вступ до ВНЗ у липні-серпні 2014 р. з метою здобуття вищої освіти за ОКР бакалавр. Додати до заяви копію сертифіката УЦОЯО.

Скоріше за все Вам нададуть можливість вступити. Особливо, якщо хоча б один тест буде більше ніж 140 а два інші більше ніж 124

«У Розпорядженні рекомендовано обласним та Київській міській призовним комісіям за поданнями районних (міських) призовних комісій згідно ч.15 ст.17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» давати відстрочку до чергового призову призовникам, які за результатами ЗНО можуть бути прийняті в вузи»,

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!