Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Сколько действует медицинская справка для поступления 0-86о? Нужно ли в каждый ВУЗ подавать оригинал?
Запитання та відповіді на нього

Сколько действует медицинская справка для поступления 0-86о? Нужно ли в каждый ВУЗ подавать оригинал?

A
Сколько действует медицинская справка для поступления 0-86. И нужно ли в каждый вуз подавать оригинал?

Иван Петриченко
Справка действует один год. В вузы подается копия справки. При подаче документов абитуриент отдает копию справки и предъявляет оригинал. Копия заверяется приемной комиссией вуза. (п. 4 и 5 раздела VI Условий приема в вузы Украины)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!