Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Можно ли повторно поступить на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Можно ли повторно поступить на бюджет?

Настя Сергийко
Учусь на втором курсе на бюджете. Прошлая сессия сдана не полностью, на этой сессии также возникли проблемы. Возможно ли поступить на 1 курс на бюджет с учетом того, что 2 года я уже отучилась? Или эти 2 года засчитываются как получение бесплатного образования?

DOCENT
В чинній редакції Закону України "Про вищу освіту" це питання регулює стаття 4:

"Стаття 4. Право громадян на здобуття вищої освіти
1. Громадяни України мають право на здобуття вищої освіти.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу
освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на
конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний
освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. "

Зверніть увагу у другому абзаці стоїть слово "здобувати", а не "здобути".
Закон гарантує громадянам право "безоплатно здобувати", але не гарантує права "безоплатно здобути".
Якщо з якихось причин здобування припинилось, то ...

Дайте собі відповідь, чи користувались Ви вже правом "безоплатно здобувати вищу освіту" і все стане зрозуміло.

Evgeniy64
Если я уже получил бесплатно магистра, могу я поступить теперь на специалиста на бюджет?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!