Запитання та відповіді на нього

Які Умови вступу до академії прокуратури?

Oleh
В умовах вступу до національної академії прокуратури зазначено, що на денну форму навчання приймаються особи, які отримали освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр із додатком до диплома не менше 4.5. Чи можу я поступити у вказаний навчальний заклад на денну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, оскільки у додатку до диплома бакалавр середній бал становить менше 4.5 бала? Середній бал додатку до диплома спеціалст більше 4.5 бала.

DOCENT
На денну форму навчання до Академії для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються особи, які закінчили вищі навчальні заклади III та IV рівнів акредитації і отримали базову вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» за напрямом підготовки «правознавство» (код напряму 6.030401) та, як правило, мають середній бал за додатком до диплома не нижче 4,0 бала за 5-бальною системою оцінювання знань, а також необхідні для роботи в органах прокуратури ділові та моральні якості, виявили бажання здобути освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр», направлені на навчання органами прокуратури України та за станом здоров’я можуть виконувати службові обов’язки.

Вилен (МОДЕРАТОР)
От бачите, правила вступу змінилися. Тепер проблема ваша знята. Можна поступати за дипломом бакалавра :)

DOCENT
Мені цікаво, перед тим як ставити питання Ви самі робите спроби знайти відповідь самостійно?
Причому, я розумію, коли це не роблять випускники шкіл - вони ще маленькі.
А от коли особа, яка повинна мати принаймні базову вищу юридичну освіту (бакалавр), а може й повну (спеціаліст) ставить питання щодо вступу до ВНЗ на магістратуру навіть не зробивши спробу зайти сайт ВНЗ та ознайомитися з правила прийому...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua