Osvita.ua Запитання Вища освіта Вступна кампанія Чи потрібно випускнику ПТУ складати ЗНО?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно випускнику ПТУ складати ЗНО?

Скажіть,будь ласка,я цього року закінчую ПТУ,чи потрібно мені здавати ЗНО,щоб поступити до вищого навчального закладу,наприклад,ТНТУ,і якщо ні - то які умови вступу для мене.Наперед вдячний)

DOCENT
Відповідь на Ваше запитання міститься у абзаці другому пункту 5 розділу ІІІ Умов прийому до ВНЗ у 2014 році:

Вищі навчальні заклади мають право приймати на перший курс (зі скороченим терміном навчання) або другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста за умови вступу на споріднену спеціальність, яка визначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2007 року № 1117 “Про затвердження Державного переліку професій з підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах” та від 20 червня 2007 року № 839 “Про затвердження переліку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста” і зазначається у правилах прийому до вищого навчального закладу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!