Запитання та відповіді на нього

Чи можна комбінувати результати ЗНО різних років?

Юлія
Скажіть будь ласка, чи можу я перевступаючи в 2014 році на інший факультет використовувати 2 ЗНО 2013 року, а одне пройдене у 2014 році? Дякую.

aladdin85
Це залежить від відповідних положень Умов прийому-2014, які будуть затверджені незабаром. Скоріш за все, норма про минулорічні ЗНО збережеться, але точна інформація буде після оприлюднення умов прийому.

Юлія
Дякую за відповідь. Але я так зрозуміла за правилами вступу 2013 це було можливо?

aladdin85
Так (п. 6.5).

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!