Запитання та відповіді на нього

Як вступають до ВНЗ із цільовим направленням?

dikij.67
Згідно пунктів 10 та 11 постанови КМУ від 29 червня 1999 р. N 1159 Загальна кількість цільових направлень на виділені місця за квотою прийому сільської молоді повинна забезпечувати конкурс за кожною спеціальністю не менш як 150 осіб на 100 місць у закладах освіти третього і четвертого рівнів акредитації і 130 осіб на 100 місць - у закладах освіти першого і другого рівнів акредитації. У разі відсутності конкурсу на виділені місця за квотою приймальні комісії вищих навчальних закладів мають право за погодженням із відповідними міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади зменшити квоту прийому сільської молоді
до встановленої норми згідно з пунктом 10.
Я знайшов лише одного абітурієнта в "НАШОМУ" універсітеті з цільовим направленням, який не пройшов на бюджет. Усі були зараховані. ПИТАННЯ - ДЕ КОНКУРС?!

aladdin85
А що це за ВНЗ, скільки там виділено місць для цільовиків (квота) і скільки цільовиків власне було зараховано?

dikij.67
Мова идеться про ПДАТУ (Подільський державний аграрно-технічний університет). Напрям Геодезія та землеустрій, наприклад, 14 бюджетних місць. На цільове направлення виділено 10 місць. 75 % витримано, зараховані всі 9, що подали документи, але ДЕ КОНКУРС?. Статус ЦІЛЬОВИКА вище ніж у сироти або інваліда. Там зараховивают лише 25 %. Перевірте інши факультети - теж саме, крим одного, де 75 місць і лише одне бюджетне. Там, дивчина з направленням не прошла.

aladdin85
Погоджуюсь, конкурсу у даному випадку немає. У постанові (п. 5) написано "до 75%", тобто "не більше", але цілком може бути менше (абз. 2 п. 11). Тут треба телефонувати до приймальної комісії і з'ясовувати, чим вони обґрунтовують свою позицію, можливо, щось неправильно зрозуміли. Або хтось інший "просвітить".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua