Запитання та відповіді на нього

Що робити: пропустила свою хвилю?

Misyuta
Добрий день!У мене виникла проблема...Я електронно відправила заяву до "Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара ", і у першій хвилі не пройшла на бюджет, у списку була я 45, були шанси на бюджет у другій хвилі але 05.08.2013р нічого не змінилось, у профайлі на електронній заяві статус також не був змінений...але вийшло так що я пройшла на бюджет і не була ніяким способом проінформована про це..в мене таке питання чи повинні були подзвонити з приймальної комісії і повідомити про рекомендацію на бюджет??
(я живу у іншому місті і не мала можливість подивитися списки на стенді коледжу)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Мені шкода, що так вийшло. Проте коледж не порушував правила прийому. Не зобов"язані вони нікого обдзвонювати.
Якщо ви знали, що маєте шанси на другу хвилю, то необхідно було самій докласти зусиль, щоб з"ясувати чи проходите ви, чи ні. Крім того, працювала система вступ.інфо, де списки оновлювались щоденно. Можна було знайти телефон приймальної комісії і в телефонному режимі отримати інформацію.
Тепер же якось ви дізналися, що були рекомендовані у другій хвилі.

Misyuta
коли зайшла на у свій провайл на електронній заявіez osvitavsim.org.ua у день другої хвилі 05.08.2013 статус з "Допущено до конкурсу" на "Рекомендовано до зарахування" не було змінено, а 07.08.2013 був статус"Виключено із списку рекомендованих " так я і дізналася що була рекомендована. також під час другої хвилі я заходила на вступ инфо http://www.vstup.info там рейтингові списки були неоновленні!!а коли я дзвонила до приймальної комісіі з запитанням на якому я місці в рейтингу мені відповіли що вони не кажуть цю інформацію,і що я маю йти дивитися на стенді коледжу.

Елена
не обновлювали списки другої хвилі!

Елена
не обновлювали списки другої хвилі!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua