Запитання та відповіді на нього

Де краще вчить на економістів: КНУ чи НаУКМА?

Z Ігор Z
Здрастуйте!
Мене звати Ігор, абітурієнт, який набрав 784,9 балів і отримав пропозицію навчатися з обох вузів(економіка).Прошу максимально об`єктивно та конкретно описати, куди краще поступати. Проте буду вдячний за будь-яку інформацію.

aladdin85
По-перше, вітаю Вас з дуже високим результатом, який Ви отримали на ЗНО. Так тримати!
По-друге, це запитання неоднозначне, і тут будуть різні думки від різних осіб. Обидва ВНЗ досить прогресивні, займають найвищі місця у рейтингах, мають давню історію і традиції (особливо Києво-Могилянська академія) тощо. І за особистим досвідом (за знайомими...), досвідом читання різних відгуків на форумах, сайтах, у соц. мережах та ін. можу сказати, що випускники обох навчальних закладів мають гарні перспективи у майбутній кар'єрі. Тому загалом вибір майже рівнозначний. Для мене особисто ближче КНУ, про нього більше відгуків чув, але інші користувачі можуть думати інакше.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Знаєте, Ігоре, навмисно не поспішав вам відповідати, сподіваючись на те, що відповіть дасть хтось з тих наших форумчан, хто навчався на економічному факультеті одного з цих вузів, або є студентом економічного факультету іншого вузу. Проте цього не сталося. А тому дозволю собі поділитися з вами, Ігоре, своїми міркуваннями.

1. Я не навчався в Могилянці взагалі, а в КНУ закінчив юридичний факультет. Ви уявляєте собі де Червоний корпус, а де економічний факультет на Глушкова. Так-от, безпосередньо за навчальним процесом на економічному факультеті я спостерігати не міг. Проте я знаю декількох викл. англійської мови, які викладають на економічному факультеті КНУ, вони кажуть, що студенти дуже непогані, проте рівень володіння іноземною мовою та увага іноземній мові гірша, ніж в Могилянці.

Вилен (МОДЕРАТОР)
2. З іншого боку, зі мною на юридичному навчалися декілька хлопців, які паралельно вчилися саме на економічному факультеті в Могилянці. Вони казали: "Правильний вібір - це коли економічний в КМА, а юридичний в КНУ". З нами ще вчився хлопець з Гетьмана, він цілком був задоволений своїм вузом, проте йому доводилось ще багато часу займатися самоосвітою в плані іноземних мов.

3. є декілька знайомих, які закінчували КМА, але вони зараз працюють за кордоном, і зв"язатися з ними дуже проблематично.

4. Безумовно, Ігоре, якби мова йшла про юридичий факультет, то моя відповідь була б більш компетентною. Я не буду розповідати вам про славетну історію двох вузів. Мене, наприклад, завжди манила велич Червоного корпусу, може, на вас більше враження справляють корпуси КМА. Я не буду вам переказувати інформацію, здобуту на інших форумах, - ви і самі можете це все прочитати. Скажу лише, що на ваш вибір може вплинути безліч факторів, включаючи і те, куди вам зручніше добиратися.

Щиро вітаю вас вже як студента і бажаю веселого навчання! ("Так будемо веселиться, доки молоді!")

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua