Запитання та відповіді на нього

Как зачисляют на контракт льготников?

Александр Коновалов
Я поступал на бюджет, у меня есть право на позаконкурсное зачисление, но оно мне не помогло. На бюджет, так понимаю, что уже не прохожу. Собираюсь переходить на контракт. Спрашивал в ВУЗе, зачисление такое же- по рейтингу. Скажите пожалуйста, пойдет ли справка на позаконкурсное по контракту или придётся в рейтинге "толкаться"?.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Шановний Олександре! Дуже цікаве запитання. І ось чому.

Вступ поза конкурсом до державних та комунальних вищих навчальних закладів передбачає вступ на спеціальності, підготовка за якими здійснюється за рахунок коштів відповідно державного та місцевих бюджетів, тобто на бюджетні місця. Про це мова йде в усіх законах, що дають таке право. Щодо порядку зарахування на контракт пільговиків, то в правилах прийому ВНЗ це не визначено, не визначено це і в Міністерських умовах вступу.

Разом з цим, приватні вузи, які не мають бюджету, теж визначають коло осіб, які мають право на поза конкурсний вступ. При цьому ніяких квот для пільговиків не встановлюється. Тобто спочатку зараховуються всі пільговики, а потім всі інші.

Отже, все залежить від конкретного ВНЗ, від рішення приймальної комісії ВНЗ, спробуйте наполягати на своєму праві на поза конкурсний вступ, але, можливо, що це не пройде, оскільки підстави для цього сумнівні.

Щиро бажаю вам успіхів та сподіваюсь, що ви станете студентом омріяного вузу!

indigo
Хто більше бабла викладе. Такі тепер критерії.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua