Запитання та відповіді на нього

Почему с первой волны не все вылетили?

Давид
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, подал в вуз документы, лицензия 90 чел, бюджетных мест 20, я был на 92, после 1 волны, я оказался на 75, почему так? разве с 1 волны не все вылетают кто оригиналы не подал, или только те кто был на бюджете отсеиваются? и подскажите как узнать попал ли я на бюджет 8 числа? чтоб если что подать оригиналы в другой вуз, и можно ли забрать оригиналы если я их уже подал?

Elena Ostrovska
Після першої хвилі, зі списків "вилітають" лише ті абітурієнти, які були рекомендовані до зарахування (тобто проходили на бюджет), але не принесли оригінали документів. Всі інші чекають 2-3 хвилі навіть без оригіналів у вузі. Тому, якщо з 20 рекомендованних до зарахування в 1 хвилю 17 чоловік не принесли документи, то Ви стали на 17 сходинок вище.
8 серпня до 12.00 ваш вуз має опублікувати третій список рекомендованих абітурієнтів. Список буде оприлюднено на стенді у вузі, на сайті "вступ. інфо", "пошук абітурієнтів", на вашій сторінці, якщо Ви подавали електронкою. Якщо ви будете проходити в третій список, Вам можуть навіть подзвонити з вуза. Тому, якщо ви побачите, що Ви рекомендовані - одразу несіть оригінали документів в приймальну комісію.
Ви маєте право забрати оригінали, якщо вже подали їх.

Вилен
А чомуви вирішили, що список має зменшитися на 20 осіб?

Вилітає лише той, хто ЗАБРАВ документи.

Треба орієнтуватись не лише на рейтинговий список, а на список рекомендованих до зарахування та на наказ про зарахування.

Саме з наказу про зарахування відомо скількох прийняли на навчання і відповідно скільки місць бюджету залишилось.

Відповідно і 8 числа ви дізнаєтесь скільки ще дозаразовано і які ви маєте шанси.

Вилен
Elena Ostrovska, а ви з чого взяли, що "зі списків "вилітають" лише ті абітурієнти, які були рекомендовані до зарахування (тобто проходили на бюджет), але не принесли оригінали документів"?

А якщо людина рекомендована на бюджет, а не принесла оригінал, бо вже десь навчається і в цьому вузі бажає навчатися на контракті, то з якої радості її мають викинути зі списків?

aladdin85
Прошу прощения заранее, если мой комментарий несколько не к месту, но вообще, как пишут различные вузы и разные разъяснители, вначале формируется "список на бюджет". Если лицо рекомендовано и не принесло оригиналы в установленные сроки, оно теряет право учиться в данном вузе на бюджете (п. 17.3, абз. 4 п. 18.1, п. 18.2 Условий приёма) и из "списка на бюджет" вычёркивается (а если точнее, отправляют "вниз", "под черту"). Потом 11 числа зачисляются на бюджет, и они уходят из "общего рейтингового списка", после чего формируется "список на контракт" (п. 18.3). В этом списке "поднимаются" те, кто не принёс вовремя оригиналы и вместе с теми, кто не был рекомендован и не прошёл в донабор, участвуют в конкурсе на контракт. Более точно можно сказать, если покажете конкретный список. Возможно, я упомянул не ту терминологию, но суть, надеюсь, понятна...

Вилен
Ну нет в п. 17.3, абз. 4 п. 18.1, п. 18.2 Условий приёма текста: "Если лицо рекомендовано и не принесло оригиналы в установленные сроки, оно теряет право учиться в данном вузе на бюджете (и из "списка на бюджет" вычёркивается (а если точнее, отправляют "вниз", "под черту"). Обратимся к конкретным примерам уважаемого вуза, см. ссылки

aladdin85
Просто процитирую п. 17.3, например: «Особи, які в установлений строк не подали до приймальної (відбіркової) комісії оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених цими Умовами та правилами прийому до вищих навчальних закладів (не виконали вимог для зарахування), втрачають право зарахування на навчання за державним замовленням»

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дякую шановному aladdin85 за доповнення та уточнення! А всім учасникам дискусії щиро зичу гарного дня та здійснення мрій!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua