Запитання та відповіді на нього

Чи правомірно мене зняли з конкурсу?

Валентина Филипченко (Дёготь)
я подавала заяви про вступ в КПІ на 3 напрями, в першому турі я пройшла на один із напрямів, куди і віднесла оригінали своїх документів.Питання: чому мені сказали в приймальній комісії, що мене знято зі списків останніх двох напрямів в цьому ж ВУЗі на подальші тури зарахувань??? Хіба це відповідає правилам прийому до ВНЗ? Я так розумію, що я мала би продовжувати участь в конкурсі на інші два напрями?

aladdin85
Так, виключення зі списків є протиправним, Ви маєте продовжувати участь у конкурсі, і єдиною підставою викреслення може бути рекомендація у першій хвилі і неподання оригіналів. Якщо Ви вважаєте, що є порушенням Ваших прав, і більш пріоритетними є інші два напрямки, зателефонуйте до "ОПОРИ" та МОН. Якщо це не надто суттєво, рекомендую не починати навчання у ВНЗ зі скандалу, хоча, звісно, так робити не можна.

Вилен
У зв"язку з вашим запитанням я зв"язався з Департаментом вищої освіти МОН України, і отримав відповідь, що такі дії неправомірні. Звертайтеся на гарячу лінію МОН і подавайте скаргу на дію приймальної комісії вашого ВНЗ. 0444813215

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua