Osvita.ua Запитання Вища освіта Могут ли отчислить несовершеннолетнего студента?
Запитання та відповіді на нього

Могут ли отчислить несовершеннолетнего студента?

препадаватель
могут ли отчислить студента после неудачной сдачи сессии если ему еще не исполнилось 18 лет? если можно укажите положение или закон где написано об таком случае. спасибо.

aladdin85
А почему нет? "Студенти, які одержали під час сесії більше двох незадовільних оцінок, відраховуються з вищого навчального закладу." (Положення про організацію навчального процесу, абз. 2 п. 3.12.2.3)
"Відрахування неповнолітніх студентів здійснюється за погодженням зі службою у справах неповнолітніх місцевих органів виконавчої влади." (Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів, п. 15)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!