Запитання та відповіді на нього

Чи можна одночасно навчатись на денній формі навчання на 2-х спеціальностях?

Anya
Доброго дня. Якщо я у 2019 році вступлю до закладу вищої освіти на перший курс за кошти фізичних осіб за спецільністю «Міжнародні відносини», чи маю я право наступного 2020 року вступити за спецільністю «Право» на бюджет і одночасно в одному інституті отримувати 2 вищих освіти: перша — контракт, друга - бюджет?

DOCENT
Можете

Anya
я маю на увазі,дві спеціальності на денній формі навчання

Anya
я маю на увазі,дві спеціальності на денній формі навчання

DOCENT
Юридично - можете.
"4. У разі одночасного навчання за кількома спеціальностями (напрямами підготовки, спеціалізаціями, освітніми програмами) та формами здобуття освіти оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у закладі вищої освіти за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок цільових пільгових державних кредитів протягом усього строку навчання.

Довідка про зберігання оригіналів документів видається на вимогу студента закладом вищої освіти, у якому вони зберігаються."

Крім того:
"Для здобуття ступеня вищої освіти за іншою спеціальністю також приймаються особи, які здобули раніше такий самий або вищий ступінь (рівень) вищої освіти або здобувають його не менше одного року та виконують у повному обсязі індивідуальний навчальний план."

Фізично, навряд чи вийде. З великою імовірність з одного, або навіть з обох місць Вас відрахують за невиконання навчального плану.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua