Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я претендувати на бюджетне місце у наступному році?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я претендувати на бюджетне місце у наступному році?

Натали Абралава
На данний час я вчусь у Донецькому державному університеті управляння.На другому курсі,бюджет.Ящо я зараз заберу документи,зможу я у наступному році поступити на другий курс і претендувати на бюджет.І якщо я заберу документи,зможу я взагалі мати можливість вчитись на бюджеті у наступному році?

DOCENT
Як Ви собі уявляєте вступ на другий курс?
Ви можете спробувати перевестися у встановленому порядку.

Щодо останнього запитання, то відповідь на нього дає абзац другий частими першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"


Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!