Osvita.ua Запитання Вища освіта Як забрати документи з ВНЗ?
Запитання та відповіді на нього

Як забрати документи з ВНЗ?

Олена Яремко
Я хочу забрати документи зі свого ВНЗ. Але в деканаті мені сказали, що я неповнолітня, і через це я повинна з батьками їхати в якусь опікунську раду і взяти якийсь дозвіл.
Чи праві вони і що я насправді маю робити?

DOCENT
Так це необхідно.
Згідно Цивільного кодексу у Вас неповна цивільна дієздатність.

Стаття 32. Неповна цивільна дієздатність фізичної особи у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років
2. Неповнолітня особа вчиняє інші правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників.

4. Згода на вчинення неповнолітньою особою правочину має бути одержана від батьків (усиновлювачів) або піклувальника та органу опіки та піклування відповідно до закону.

Згідно чинного порядку відрахування:

15. Відрахування неповнолітніх студентів здійснюється за погодженням зі службою у справах неповнолітніх місцевих органів виконавчої влади.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!