Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи використав я право на безкоштовне навчання?
Запитання та відповіді на нього

Чи використав я право на безкоштовне навчання?

Данило Синяк
Це точно,що якщо навчаєшся на бюджеті в колледжі і відраховуєшся з нього,то щоб вступити в універ на бюджет-потрібно колледжу виплатити ті кошти,які були на мене витрачені?(так би мовити-витратив право на безкоштовну освіту)?

DOCENT
Залежить від того який ОКР/ступінь здобували в коледжі.

Загальну відповідь дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Данило Синяк
здобуваю "молодшого спеціаліста",а хочю йти на "бакалавра"

DOCENT
Тоді які підстави стверджувати, що Ви щось втратили?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!