Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я вступити в інший ВНЗ вдруге на бюджет?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я вступити в інший ВНЗ вдруге на бюджет?

Marta Ukrainka
Чи можу я вступити в інший ВНЗ вдруге на бюджет? Зараз навчаюсь на першому курсі, вибрана професія зовсім не подобається, хочу на наступний рік вступити в інший ВНЗ. Чи зможу я навчатись на бюджеті? Чи будуть дійсні минулорічні результати ЗНО?

DOCENT
Минулорічні результати ЗНО при вступі до ВНЗ у 2015 р. дійсні не будуть

VI. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів
6. Вступник подає сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2015 році.

Щодо першого запитання то відповідь на нього дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"


Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин ЗДОБУВАЄ ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!