Osvita.ua Запитання Вища освіта Получает ли иностранец стипендию?
Запитання та відповіді на нього

Получает ли иностранец стипендию?

Лилия Минеева
Получает ли иностранец стипендию?А если я поступила как гражданка России,т.е не на бюджет,но через года 2 получила укр.паспорт,смогу ли перевестись на бюджет?

DOCENT
Ні не може (за винятком між випадків, що регулюються міжурядовими угодами).

Стаття 4. Право на вищу освіту
2. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та особи, яким надано статус закордонного українця, і які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України. Здобуття вищої освіти зазначеними категоріями осіб за кошти державного бюджету здійснюється в межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України.

Інші іноземці та особи без громадянства можуть здобувати вищу освіту за кошти фізичних (юридичних) осіб

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

2. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах за денною формою навчання за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів, мають право на отримання стипендій у встановленому законодавством порядку.

Можете спробувати перевестися на навчання за держзамовленням, за наявності вільних місць.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!