Osvita.ua Запитання Вища освіта Нужно ли сдавать ВНО, если после 9 класса уходишь в колледж при университете?
Запитання та відповіді на нього

Нужно ли сдавать ВНО, если после 9 класса уходишь в колледж при университете?

Nika Naidenova
Если я хочу уйти после 9 класса в колледж при университете ,то необходимо сдавать ЗНО (после окончания колледжа )?И ,в школе сказали, что после колледжа идешь не на 2 курс университета ,а на 1. Правда это? Или все по старому?

DOCENT
Що буде через 4 роки сказати важко.
Але, згідно норм чинного закону "Про вищу освіту", саме так, як Ви написали.
Ті хто в цьому році (після набрання чинності Закону) після 9 класу підуть до коледжу, повинні будуть здавати ЗНО і зможуть вступати лише на 1 курс.

Але якщо Ви отримаєте молодшого бакалавра (буде можливо лише при вступі до коледжу після 11 класів), то можна і без ЗНО на споріднену спеціальність.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

4. Прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) здійснюється на основі повної загальної середньої освіти за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей з урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

9. Прийом на основі ступеня молодшого бакалавра під час вступу на споріднену або іншу спеціальність для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами вступних випробувань.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!