Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я розірвaти договір з університетом про нaвчaння держaвнa формa?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я розірвaти договір з університетом про нaвчaння держaвнa формa?

Ксюха Чернюк
Я нaвчaюсь нa зaочній держвній формі університету 1 курс 1 семестр, хочу розірвaти договір нaвчaння що я мaю робити.Чи прaвдa що я мaю повернути кошти зa рік нaвчaння?

DOCENT
Ви можете бути відраховані за власним бажанням
Повертати кошти для відрахування непотрібно.

Стаття 46. Відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти

1. Підставами для відрахування здобувача вищої освіти є:

2) власне бажання;

Ксюха Чернюк
Незвaжaючи що я нa держaвній формі нaвчaння??????Я не мaю повертaти гроші держaві?

Анатасия Косарева
ні я через це пройшла

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!