Osvita.ua Запитання Вища освіта Имеет ли студент право снова пойти на первый курс,если он проучился в университете на бюджете два года?
Запитання та відповіді на нього

Имеет ли студент право снова пойти на первый курс,если он проучился в университете на бюджете два года?

Наталья Волкова
Имеет ли студент право снова пойти на первый курс,если он проучился в университете на бюджете два года?

DOCENT
Ні яких обмежень, якщо на контракт.
Що ж до можливості безоплатного навчання, то відповідь на Ваше запитання дає абзац другий частини першої статті 4 Закону України "Про вищу освіту"

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно ЗДОБУВАТИ вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, ЯКЩО певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває ВПЕРШЕ за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!