Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна в двох навчальних закладах навчатись на бюджеті?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна в двох навчальних закладах навчатись на бюджеті?

Оля Авраменко
Поступила в училище на бюджет,потом узнала что прошла в институт на 5 курс тоже на бюджет(обучение дистанционное,через интернет)...могу ли я и там и там учиться на бюджете?

DOCENT
Згідно Закону України "Про вищу освіту":

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання ОДНОЧАСНО за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, ЗА УМОВИ ОТРИМАННЯ ТІЛЬКИ ОДНІЄЇ вищої ОСВІТИ за кожним ступенем ЗА КОШТИ державного (місцевого) БЮДЖЕТУ;

У Вас в одному випадку вища освіта магістр (спеціаліст) на підставі диплому бакалавра, а в іншому - професійно технічна освіта.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!