Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можна безкоштовно паралельно навчатись в університеті та в коледжі?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна безкоштовно паралельно навчатись в університеті та в коледжі?

Толя
доброго вечора
В мене така ситуація я студент 3 курсу(університет,бютжет), але я хочу вступити до коледжу на заочне(там є 10 бютжетних місць).
ПИТАННЯ: Чи можу я вступати на бютжет до коледжу якщо я вже здобуваю вищу освіту безкоштовно в університеті)))
В законі про вищу освіту вказано що не можна здобувати другу вищу освіту безкоштовно, але коледж це не вища освіта)))
Допоможіть будь ласка з відповіддю_))

DOCENT
Можна здобувати вищу освіту безоплатно на різних рівнях. Але одночасно безоплатно не можна.

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Коледж це ВНЗ.

Стаття 28. Типи вищих навчальних закладів

1. В Україні діють вищі навчальні заклади таких типів:

3) коледж - галузевий вищий навчальний заклад або структурний підрозділ університету, академії чи інституту, що провадить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям ступенів молодшого бакалавра та/або бакалавра, проводить прикладні наукові дослідження. Коледж також має право здійснювати підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!