Запитання та відповіді на нього

Як скласти академічну різницю?

SomeOne
Добрий день!
В мене така ситуація я навчався в університеті на першому курсі здав сесію за перший семестр а потім з деяких обставин написав заяву на відрахування. Поступив на інший рік в інший університет там провчився цілий перший курс і виявив бажання повернутись в старий університет. У мене це успішно вийшло але є академ. різниця. Увага питання: чи можна буде взяти якісь відомості чи стару заліковку щоб ліквідувати цю академ. заборгованість?

DOCENT
Вам повинні були видати при відрахуванні академічну довідку.

22. Студенту, який відрахований з вищого закладу освіти, видається академічна довідка встановленої форми ..., та оригінал документа про повну
загальну середню (базову загальну середню) освіту.

23. Відомості про вивчені предмети та складені заліки і екзамени вносяться до академічної довідки окремо за кожний семестр.

26. До академічної довідки не вносяться предмети, з яких студент одержав незадовільні оцінки. Студентам, які вибули з першого курсу вищого закладу освіти і не складали екзамени і заліки видається академічна довідка з записом, що студент заліків та екзаменів не складав.
27. Студенту, який поновлений у вищому закладі освіти, видається залікова книжка з проставленими перезарахованими предметами з відповідними оцінками, одержаними в іншому навчальному закладі. Перезарахування предметів здійснює декан факультету.

SomeOne
Мені при відрахуванні не видали академ. довідку.
Чи можна буде звернутись в канцелярію цього університету щоб вони мені її видали?(пройшло 3 роки)

Вилен (МОДЕРАТОР)
SomeOne, так це можливо, Термін у продовж якого видаються довідки не обмежений.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua