Osvita.ua Запитання Вища освіта Як продовжити навчання в Україні?
Запитання та відповіді на нього

Як продовжити навчання в Україні?

Elena
Можно ли перевестись из Польского вуза, я учусь на 2 курсе, в Украину тоже на 2 курс или только нужно заново поступать и сдавать зно? Учусь на факультете управления

Вилен (МОДЕРАТОР)
Треба поступати та здавати ЗНО, якщо ви громадянка України.

DOCENT
Новим законом міжнародна академічна мобільність передбачена, але реалізація цієї можливості потребує прийняття підзаконних актів.

Стаття 1. Основні терміни та їх визначення
1. У цьому Законі терміни вживаються в такому значенні:

2) академічна мобільність - можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи поза її межами;

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

17) академічну мобільність, у тому числі міжнародну;

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!