Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи потрібно відпрацьовувати 3 роки?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно відпрацьовувати 3 роки?

Лариса Виногородська
Скажіть будь-ласка чи повина я відпрацьовувати державний борг,якщо я поступала у 2013?і якщо навіть так, то це може бути будь-яка держ.робота,навіть не по-спеціальності?А чи правда що ,якщо ідеш після бакалавра учитись на магістра(по або не по спеціальності) то держ.борг не відпрацьовуєш?

DOCENT
Якщо Ви уклали угоду, то відпрацювати доведеться. Не було угоди. То вже Вас не примусити. Якщо будете зараховані на навчання до магістратури обов'язок знімається

4. Керівники вищих навчальних закладів після зарахування осіб на навчання за державним замовленням укладають з ними угоду

8. Випускники, які уклали угоду з вищим навчальним закладом після зарахування на навчання, повинні відпрацювати за місцем призначення не менше трьох років.

9. Розірвання випускником угоди, передбаченої пунктом 4 цього Порядку, допускається з таких поважних причин:

5) вступу до вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації для випускників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації

14. У разі неприбуття молодого фахівця за направленням або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням, ... випускник зобов'язаний відшкодувати у встановленому порядку до державного бюджету вартість навчання та компенсувати замовникові всі витрати.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!