Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можу я отримати атестат (коледж)?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я отримати атестат (коледж)?

campanula7
Ситуація така: я навчаюся на 3 курсі у коледжі (всього навчатися 3 роки). Усі шкільні дисципліни ми вже вивчили та здали ДПА з усіх необхідних предметів ще на 2 курсі. Тобто, коледж мав замовити нам атестати ще наприкінці 2 курсу. Але він цього не зробив. Якщо це так, то на підставі якого закону він це мав зробити? У коледжі нам казали, що атестат ми зможемо отримати лише після захисту дипломів і замовляти їх раніше цього терміну немає сенсу.

Але справа в тому, що сам коледж знаходиться у Луганську і навчатися там у подальшому я скоріш за все не планую. Якщо я буду забирати документи, атестату я відповідно не отримаю. Чи можу я замовити його зараз? Забрати атестат у Києві я можу і самостійно.

Якщо ж я продовжу навчання у іншому місті України, я отримаю диплом нового коледжу. Але що робити з атестатом? Чи зможе новий коледж у якому я не вивчала шкільних предметів та не здала жодного екзамену видати мені атестат на підставі виписки оцінок зі старого?

І взагалі, куди я можу звернутися, щоб отримати атестат на підставі виписки оцінок? Через ситуацію у місті, замовити атестат коледж не може (а можливо й не хоче).

Щиро...

DOCENT
На Ваше запитання:
" Якщо це так, то на підставі якого закону він це мав зробити? "

Відповідь дає п.1.3
Положення про державну підсумкову атестацію студентів з предметів загальноосвітньої підготовки у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації, які здійснюють підготовку кадрів на основі базової загальної середньої освіти


1.3. Предмети загальноосвітньої підготовки вивчаються у вищих навчальних закладах одночасно із дисциплінами освітньо-професійної програми підготовки молодшого спеціаліста під час перших двох курсів. АТЕСТАТИ про повну загальну середню освіту ЗАМОВЛЯЮТЬСЯ і одержуються вищим навчальним закладом в уповноваженого Міністерством освіти і науки України органу ПІСЛЯ закінчення студентом ДРУГОГО КУРСУ курсу (після повного опрацювання програми загальноосвітньої підготовки) і зберігаються в особовій справі студента до закінчення ним навчання.

Ви самостійне свій атестат не зможете замовити

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!