Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи потрібно після закінчення навчання відпрацьовувати 3 роки за направленням?
Запитання та відповіді на нього

Чи потрібно після закінчення навчання відпрацьовувати 3 роки за направленням?

Тетяна
Доброго дня. Син вчиться на 5 курсі (бюджет). Паралельно працює за спеціальністю (програмна інженерія) - працевлаштувався самостійно.
Чи повинен він після закінчення навчання звільнятися і відпрацьовувати 3 роки за направленням ? В двохсторонній угоді про підготовку фахівців з вищою освітою між університетом і ним прописано, що студент зобов"язується прибути за місцев направлення (у державному секторі народного господарства) і відрацювати не менше 3 років.

DOCENT
Згадана угода, укладена на виконання п.4
"Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням",
затвердженого Постановою КМУ N 992 від 22 серпня 1996 р.

Укладені угоди треба виконувати.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!