Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи мають право діти-сироти на позаконкурсний вступ до магістратури?
Запитання та відповіді на нього

Чи мають право діти-сироти на позаконкурсний вступ до магістратури?

Vlad Virko
Я - сирота. У 2015 році я закінчую 4-й курс. Скажіть будь ласка, чи можу я вступити до магістратури поза конкурсом на бюджет?

Вилен (МОДЕРАТОР)
За правилами 2014 році таке право було, якщо на момент вступу не виповнилося 23 років. Регламентації вступу 2015 ще немає, а тому запитання дещо передчасне.

DOCENT
Закон цього не допускає.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів

3. Поза конкурсом до державних і комунальних вищих навчальних закладів особи зараховуються у випадках, передбачених законом. Не допускається вступ поза конкурсом для здобуття ступеня магістра чи доктора філософії.


Але не виключено, що Умовами прийому на 2015 рік буде дозволено позаконкурсний вступ на ОКР спеціаліст

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!