Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можливо одночасно вчитись у технікумі та університеті на бюджеті?
Запитання та відповіді на нього

Чи можливо одночасно вчитись у технікумі та університеті на бюджеті?

Алина Самойленко
Я навчаюся в технікумі на бюджеті на денній формі навчання, в цьому році на підставі ЗНО вступаю на бюджет до університету на іншу спеціальність. Питання чи можу я перевестись в технікумі на бюджет на заочне відділення, щоб отримати диплом та одночасно навчатись в університеті на бюджеті на денному відділенні, адже згідно закону це різні рівні навчання, тому фактично маю на це право, але незнаю чим це підтвердити. Допоможіть будь-ласка.

DOCENT
Для вступу в Університет потрібен оригінал атестату

DOCENT
Крім того, згідно нового закону

Стаття 62. Права осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах

1. Особи, які навчаються у вищих навчальних закладах, мають право на:

16) навчання одночасно за декількома освітніми програмами, а також у декількох вищих навчальних закладах, за умови отримання тільки однієї вищої освіти за кожним ступенем за кошти державного (місцевого) бюджету;

Алина Самойленко
дякую за відповідь

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!