Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи відраховують за відсутність?
Запитання та відповіді на нього

Чи відраховують за відсутність?

Павло Шепітчак
Планую 3 місяці перебувати за кордоном, починаючи з вересня, як бути з навчанням?Сесію я здам спокійно, а от чи не виженуть за пропуски? як вчинити в цьому випадку?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можть бути неприємності. Варто оформити навчання за індивідуальним графіком.

DOCENT
Згідно
Положення про організацію навчального процесу у ВНЗ

4. Навчальний час студента
4.3. Допускається у порядку, встановленому вищим навчальним закладом, вільне відвідування студентами лекційних занять (для студентів третього та наступних курсів). Відвідування інших видів навчальних занять (крім консультацій) є обов'язковим для студентів.

Так, що формально матимуть право відрахувати за
невиконання навчального плану
(лабораторні, практичні, семінарські заняття)


Закон України "Про вищу освіту" (нова редакція)

Стаття 46. Відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти
1. Підставами для відрахування здобувача вищої освіти є:

4) невиконання навчального плану;

DOCENT
Ще один важливий момент.
Якщо Ви стали студентом лише під час цьогорічної вступної компанії, то слід врахувати Умови прийому.

XXII. Зарахування до вищих навчальних закладів на звільнені місця протягом перших днів навчання та зберігання робіт вступників

1. Особи, які без поважних причин не приступили до занять протягом 10 днів від дня їх початку, ВІДРАХОВУЮТЬСЯ з вищого навчального закладу, про що видається відповідний наказ, який верифікується в Єдиній базі.

Зарахування на місця відрахованих студентів відбувається протягом наступних п’яти робочих днів з урахуванням положень та вимог пунктів 2 і 3 розділу XIX цих Умов. При цьому накази про зарахування таких осіб формуються і верифікуються в Єдиній базі до 18.00 години 17 вересня року вступу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!