Osvita.ua Запитання Вища освіта Чи можуть за рахунок бюджету України навчатися громадяни інших держав?
Запитання та відповіді на нього

Чи можуть за рахунок бюджету України навчатися громадяни інших держав?

Galina Bikkulova
Гражданка России отучились 5 лет в медакадемии и окончили 1-й год интернатуры в в Полтавы. Поступили в академию наравне с гражданами Украины т.к. есть справка на постоянное проживание в Украине. В данный момент Медакадемия хочет нас выгнать с академии, т.к. мы не граждане Украины и не имели права поступать и учиться наравне с гражданами Украины. Мы являемся резидентами Украины. Как им это обьяснить????

DOCENT
На підставі закону

Стаття 4. Право громадян на вищу освіту

2. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в
Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої
освіти, крім права на здобуття вищої освіти за рахунок коштів
Державного бюджету України, місцевих бюджетів, якщо інше не
встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких
надана Верховною Радою України.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!