Osvita.ua Запитання Вища освіта Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт?
Запитання та відповіді на нього

Смогу ли я в следующем году поступить на бюджет, если в этом году поспуплю на контракт?

Наталия Родзоняк
если я в этом году поспуплю на платное отделение могу ли на следующий год в другой университет поступить на бюджет.

DOCENT
Згідно нового закону "Про вишу освіту".

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Вилен (МОДЕРАТОР)
так

Анна Романова
Да, один раз ты имеешь право получить высшее образование за счет государства. Это также касается и техникумов (2 ур акредитации) и училищ (1й).

Поважна_перс0на
Так, маєте повне право.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!