Osvita.ua Запитання Вища освіта Можем ли мы в будущем претендовать на бюджетное образование?
Запитання та відповіді на нього

Можем ли мы в будущем претендовать на бюджетное образование?

Борис Минаков
Добрый день. Можем ли мы в Будущем претендовать на бюджетное ОБРАЗОВАНИЕ? Если в этом году мы не в пользовались этим ПРАВОМ.
, будучи рекомендоваными к зачисления в ВУЗ

DOCENT
Якщо Вас не включили до наказу, то Ви точно правом здобувати освіту безоплатно не користувалися.

З нового закону.

Стаття 4. Право на вищу освіту

1. Кожен має право на вищу освіту.

Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі відповідно до стандартів вищої освіти, якщо певний ступінь вищої освіти громадянин здобуває вперше за кошти державного або місцевого бюджету.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!