Osvita.ua Запитання Вища освіта Имею ли я право на льготы, если мой отец является участником боевых действий?
Запитання та відповіді на нього

Имею ли я право на льготы, если мой отец является участником боевых действий?

Лиза Яровая
Имею ли я право на льготы, если мой отец является участником боевых действий?

DOCENT
Про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

Учасники АТО вступатимуть до ВНЗ поза конкурсом

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не зрозумів до чого тут попереденя відповідь. Аби щось написати?


Є певні пільги для дітей військовослужбовців. Зокрема, див. Ст. 13.ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" та загиблих УБД ст. 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

DOCENT
Маєте при вступі військових ВНЗ

5. Особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, вислуга років у календарному обчисленні якого становить 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який став інвалідом внаслідок захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, за умов успішного складання іспитів та відповідності іншим вимогам і правилам прийому до цих навчальних закладів, протягом трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!