Osvita.ua Запитання Вища освіта До якого віку діють пільги дітей загиблого військовослужбовця?
Запитання та відповіді на нього

До якого віку діють пільги дітей загиблого військовослужбовця?

Юля Билоцкая
Доброго дня! Мені 21 рік, я бакалвр і планую вступити до магістратури. При поданні документів виявилося що мої пільги не діють і я не маю підстав для позаконкурсного вступу тому, що в ЗУ написано ДІТИ, а дітьми вважаються особи які недосягли 18 річного віку. Але ж пільги діють до 23 років.

DOCENT
Ви опинилися в пастці. Ви вже не дитина (>18) і вже не навчаєтесь у ВНЗ.

Стаття 10. Особи, на яких поширюється чинність цього Закону

Чинність цього Закону поширюється на:

4) дітей померлих учасників бойових дій, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, ДО ЗАКІНЧЕННЯ цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Стаття 15. Пільги особам, на яких поширюється чинність цього Закону

23) вступ поза конкурсом до державних та комунальних вищих навчальних закладів на спеціальності, підготовка за якими здійснюється за рахунок коштів відповідно державного та місцевих бюджетів.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо статус член сім"ї загиблого вам надато відповідно до п.1 ст.10 то пільга є.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!