Osvita.ua Запитання Вища освіта Як зрозуміти "Положення про порядок переведення студентів"?
Запитання та відповіді на нього

Як зрозуміти "Положення про порядок переведення студентів"?

Гость
"5. Особи, які навчаються в державному вищому закладі освіти
на договірній основі з оплатою за рахунок коштів місцевого
бюджету, галузевих міністерств, відомств, підприємств,
організацій, установ та фізичних осіб можуть бути переведені на
навчання на таких же умовах до інших державних вищих закладів
освіти. Такі переведення можуть бути здійснені за умови наявності
вакантних місць ліцензованого обсягу та згоди замовників, що
фінансують підготовку."

Як здійснюється фінансування навчання на бюджеті в мед. університеті? За кошти Міністерства охорони здоров'я? Якщо так, то у випадку переведення студента, він залишається на бюджеті?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо ви навчаєтеся на бюджеті, то вам треба читати п.4

4. Особи, які вступили до вищих закладів освіти і навчались за рахунок коштів державного бюджету, користуються пріоритетним правом при переведенні та поновленні на місця державного замовлення за умови наявності таких вакантних місць.

При відсутності вакантних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, вищезгадані особи за їх згодою можуть бути переведені або поновлені на навчання з оплатою за рахунок коштів місцевого бюджету, галузевих міністерств, відомств, підприємств, організацій, установ та фізичних осіб за умови наявності вакантних місць ліцензованого обсягу.

Гость
дякую! але що тоді таке галузеві міністерства?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!